КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація Богуславського гуманітарного 
коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького
usoPreviewPopup
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
  • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
  • Федерація Профспілок України

  • Форма входу


    Календар
    «  Березень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2019, 15:39

    Головна » 2016 » Березень » 1 » Підсумки конкурсу "Юні таланти" 2016
    12:25
    Підсумки конкурсу "Юні таланти" 2016

    DSC 3548

     

    26 лютого коледж радо зустрічав гостей – до нас приїхали учні та викладачі мистецьких закладів Київщини та Черкащини. Учні взяли участь в ХI Обласному фестивалі–конкурсі художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Метою фестивалю–конкурсу вже одинадцятий рік поспіль є підтримка творчо обдарованих дітей, обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки і виконавства, образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва викладачів мистецьких дисциплін загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, студій мистецького спрямування.

    У рамках заходу відбулися конкурси декоративно–прикладного та образотворчого мистецтва, інструментальної музики (фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, тромбон, скрипка, саксофон), естрадного співу та академічного вокалу.

    В ХI фестивалі–конкурсі «Юні таланти» взяли участь 68 учнів із сімнадцяти шкіл мистецтв Київщини та Черкащини.

    Для конкурсантів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладачами коледжу Голінським В.В. та Голінською О.К. був проведений майстер-клас, де діти вчились виготовляти об’ємні кулі з паперу.

    Організаційний комітет фестивалю–конкурсу відмічає добру підготовку учнів Білоцерківської музичної школи №3, Білоцерківських шкіл мистецтв №1 та №5, Богуславської школи мистецтв, Великооолександрівської школи мистецтв і ремесел, дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» м. Біла Церква, дитячої школи мистецтв Білоцерківської районної ради, дитячої школи мистецтв м. Обухова, Драбівської школи мистецтв, Корсунь-Шевченківської школи мистецтв, Кагарлицької школи мистецтв, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №1, Миронівської школи мистецтв, позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа», Таращанської дитячої музичної школи, Української дитячої музичної школи, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, учні яких продемонстрували добрі вокальні та інструментально–виконавські уміння, привернули увагу гостей та студентів коледжу досконалими роботами з малюнку, живопису, декоративно–прикладного мистецтва.

    Ми щиро вдячні педагогам мистецьких шкіл за вміння передати свою любов до мистецтва дітям, за уміння запалити в юних душах бажання до самореалізації та творчості, дирекції цих закладів за сприяння розвитку дитячих талантів, конкурсантам за подароване коледжу свято.

    Лауреатами

    XI Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»

    у 2016 році стали:

    В конкурсі інструментальної музики (фортепіано):

    І місце Ганжа Денис - учень 5 класу Білоцерківської школи мистецтв №5

    Клас викладача: Карпунь Лідії Дмитрівни

    ІІ місце Гаращенко Яна – випускниця Кагарлицької школи мистецтв

    Клас викладача Ільєнко Ганни Володимирівни

    ІІІ місце Узун Анастасія - учениця 8 класу Драбівської дитячої музичної школи

    Клас викладача   Єлець Єлізавети Петрівни

    В конкурсі вокальної музики:

    І місце (академічний вокал) Коритник Тетяна – учениця 7 класу Миронівської школи мистецтв

    Клас викладача   Вахрушевої Олени Анатоліївни

    І місце (естрадний вокал) Бобровіцька Юлія - учениця 6 класу Миронівської школи мистецтв

    Клас викладача Харченко Ірини Михайлівни

    ІІ місце (естрадний вокал) Осьмак Анастасія – учениця дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» міста Біла Церква

    Художій керівник   Дигало Ірина Вікторівна

    ІІІ місце (естрадний вокал) Литвиненко Світлана – учениця 5 класу Рокитнянської музичної школи

    Клас викладача Каштанової Юлії Анатоліївни

    ІІІ місце (естрадний вокал) Сушко Дарина – учениця 7 класу Богуславської школи мистецтв

    Клас викладача   Мороз Оксани Олександрівни

    В конкурсі інструментальної музики (баян, акордеон, бандура, гітара):

    І місце Омельяненко Сергій - учень 6 класу Таращанської школи мистецтв (баян)

    Клас викладача Диби Віктора Петровича

    І місце Фіялко Анжеліка - учениця 6 класу Білоцерківської школи мистецтв №5 (бандура)

    Клас викладача   Мазур Тетяни Василівни

    ІІ місце Грисьо Олесь - учень 5 класу Таращанської школи мистецтв (акордеон)

    Клас викладача Марчук Олени Анатоліївни

    ІІ місце Пузатко Антон - - учень 5 класу Богуславської школи мистецтв (саксофон)  

    Клас викладача Чедрика Віктора Юрійовича

    ІІІ місце Бойко Юлія - учениця 6 класу Дитячої школи мистецтв м. Обухова (гітара)

    Клас викладача Волошко Світлани Володимирівни

    ІІІ місце Савченко Віталій учень 3 класу ПСМНЗ Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа» (тромбон)

    Клас викладача   Цимбала Максима Анатолійовича

    В конкурсі декоративно – прикладного мистецтва:

    І місце Голобородько Тетяна (Богуславська ЗОШ №1)

    Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна

    ІІ місце Бовгиря Діана (Білоцерківська ш/м№5)

    Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна

    ІІ місце Голінська Юлія (СЗШ №1 м.Богуслава)

    Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна

    ІІІ місце Братійчук Яна (Богуславської школи мистецтв)

    Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна.

    В конкурсі образотворчого мистецтва (живопис):

    І місце Будник Марина (Драбівська школа мистецтв)

    Вчитель: Паливода Катерина Вікторівна

    ІІ місце Дудкевич Валерія (Білоцерківська школа мистецтв №5)

    Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна

    ІІІ місце Кононко Євгенія (Обухівська школа мистецтв)

    ІІІ місце Марушевська Софія (Богуславська школа мистецтв)

    Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна

    В конкурсі образотворчого мистецтва (графіка):

    І місце Бацура Євгенія (Обухівська школа мистецтв)

    ІІ місце Гунько Єлізавета (Миронівська школа мистецтв)

    Вчитель : Бурнасова О.В.

    ІІІ місце Мамонова Лоїда (Обухівська школа мистецтв)

    Вчитель : Галуза Марина Віталіївна

    ІІІ місце Нікішина Таїсія (Богуславська школа мистецтв)

    Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна

    Щиро вітаємо переможців 2016 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

    Фотогалерея:

     

     

     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
     
    Юні таланти, 2016
    Переглядів: 142 | Додав: adminbg | Рейтинг: 0.0/0
    Профспілка працівників освіти і науки України © 2019
    Створити безкоштовний сайт на uCoz