КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація Богуславського гуманітарного 
коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького
usoPreviewPopup
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
  • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
  • Федерація Профспілок України

  • Форма входу


    Календар
    «  Березень 2015  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2020, 03:46

    Головна » 2015 » Березень » 2 » Підсумки конкурсу "Юні таланти" 2015
    12:14
    Підсумки конкурсу "Юні таланти" 2015

    Урочисто і святково розпочався у коледжі Х Обласний фестиваль – конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Метою фестивалю – конкурсу була підтримка творчо обдарованих дітей Київщини та обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки і виконавства, образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва викладачів мистецьких дисциплін загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів та ВНЗ.

    У рамках заходу відбулися конкурси інструментальної музики (фортепіано, баян, акордеон, бандура), вокальної музики, декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва.

    У Х фестивалі – конкурсі «Юні таланти» взяли участь 103 учні з вісімнадцяти шкіл мистецтв Київщини та Черкащини.

    Для дітей, які цікавляться образотворчим мистецтвом, викладачами коледжу Голінським В.В. та Голінською О.К. був проведений майстер – клас з декоративно – прикладного мистецтва – виготовлення витинанки.

    Організаційний комітет фестивалю – конкурсу відмічає добру підготовку учнів Білоцерківської районної школи мистецтв, Білоцерківських шкіл мистецтв №1, №5, Білоцерківських музичних шкіл № 2, №3, Богуславської школи мистецтв, музичної студії «Муза» при Богуславській СШ №1, Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, Драбівської школи мистецтв, Корсунь-Шевченківської дитячої школи мистецтв, Кагарлицької школи мистецтв, Лисянської дитячої музичної школи, Миронівської школи мистецтв, Обухівської дитячої школи мистецтв, Рокитнянської дитячої музичної школи, Ставищанської школи мистецтв, Української дитячої школи мистецтв та Тетіївської музичної школи, учні яких продемонстрували високі вокальні та інструментально – виконавські уміння, вразили гостей та студентів коледжу досконалими роботами з малюнку, живопису, декоративно – прикладного мистецтва.

    Ми щиро вдячні педагогам мистецьких шкіл за небайдуже ставлення до особистісного росту їх учнів, дирекції цих закладів за сприяння розвитку дитячих талантів, конкурсантам - за подароване коледжу свято.

    Дипломантами

    X Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»

    у 2015 році стали:

    В конкурсі інструментальної музики (фортепіано):

    І місце Діана Волохович - учениця Богуславської школи мистецтв

    Клас викладача: Дроздової І.О.

    ІІ місце Максим Перевозний – учень Корсунь – Шевченківської дитячої школи мистецтв

    Клас викладача : Шевчук С.В.

    ІІ місце Пилип Муравицький – учень Обухівської дитячої школи мистецтв

    Клас викладача : Руденко Н.А.

    ІІІ місце Людмила Сорока - учениця Білоцерківської музичної школи №3

    Клас викладача: Чубенко І.Б.

    ІІІ місце Катерина Павленко - учениця Білоцерківської музичної школи №3

    Клас викладача: Безклинської О.З.

     

    В конкурсі вокальної музики:

    ІІ місце (академічний вокал) Микола Шарашенідзе – учень Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел

    Клас викладача: Заслуженого артиста України Анісімова С.Г.

    І місце (естрадний вокал) Аміна Коломієць - учениця Білоцерківської школи мистецтв №5

    Клас викладача: Костюк Т.М.

    ІІ місце (естрадний вокал) Тетяна Кузь – учениця Білоцерківської школи мистецтв №5

    Клас викладача: Костюк Т.М.

    ІІ місце (естрадний вокал) Каріна Волошин - учениця Кагарлицької школи мистецтв

    Клас викладача: Голдобіної Т.П.

    ІІІ місце (естрадний вокал) Юлія Бобровіцька – учениця Миронівської школи мистецтв

    Клас викладача: Харченко І.М.

    ІІІ місце (естрадний вокал) Олександр Коршак – учень музичної студії «Муза» при Богуславській СШ №1

    Клас викладача Задої С. Ю.

     

    В конкурсі інструментальної музики (баян, акордеон, бандура, гітара):

    І місце Дар’я Іщенко - учениця Білоцерківської музичної школи №3(бандура)

    Клас викладача: Тєлєгіної Н. І.

    І місце Олександр Шершнєв - учень Корсунь - Шевченківської школи мистецтв (гітара)

    Клас викладача: Куликовського В.І.

    ІІ місце Олексій Таранов - учень Білоцерківської музичної школи №3(баян)

    Клас викладача: Кожевнікова М.В.

    ІІ місце Вікторія Прусенко - учениця Білоцерківської районної дитячої школи мистецтв (баян)

    Клас викладача: Шалуш Т.М.

    ІІІ місце Сергій Староженко - учень Білоцерківської районної дитячої школи мистецтв (баян)

    Клас викладача: Кандзьоби С. Г.

    ІІІ місце Юлія Середа - учениця Драбівської школи мистецтв (акордеон)

    Клас викладача: Гладишенко К. М.

              

    В конкурсі декоративно – прикладного мистецтва:

    І місце Дарина Ткалич (Богуславська ЗОШ № 2)

    Вчитель: Покропивна І.М.

    ІІ місце Каріна Рибалко (Богуславська ЗОШ № 2)

    Вчитель: Покропивна І.М.

    ІІ місце Катерина Лєбєдєва (Богуславської школи мистецтв)

    Вчитель: Сердюк Л.О.

    ІІІ місце Дарія Гаврілова (Богуславської школи мистецтв)

    Вчитель: Цісаренко Н.В.

    ІІІ місце Катерина Савченко (Богуславської школи мистецтв)

    Вчитель: Тарасенко Т.І.

     

    В конкурсі образотворчого мистецтва (живопис):

    І місце Катерина Василенко (Білоцерківська школа мистецтв №5)

    Вчитель: Бєлашова А.В.

    ІІ місце Юліана Шкляренко (Корсунь – Шевченківська школа мистецтв)

    Вчитель: Шевченко Л.А.

    ІІ місце Марина Будник (Драбівська школа мистецтв)

    Вчитель: Паливода К.В.

    ІІІ місце Юлія Банах (Драбівська школа мистецтв)

    Вчитель: Паливода К.В.

    ІІІ місце Анна Грінько (Богуславська СЗШ №1)

    Вчитель: Давиденко – Нагорна Н.С.

     

    В конкурсі образотворчого мистецтва (графіка):

    І місце Дарина Пилипенко (Богуславська школа мистецтв)

    Вчитель : Цісаренко Н.В.

    ІІ місце Діана Волохович (Богуславська школа мистецтв)

    Вчитель : Цісаренко Н.В.

    ІІ місце Сніжана Новіцька (Українська дитяча школа мистецтв)

    Вчитель : Сидоренко Д.В.

    ІІІ місце Єлизавета Москаленко (Українська дитяча школа мистецтв)

    Вчитель : Сидоренко Д.В.

    ІІІ місце Наталія Кушебаєва (Драбівська школа мистецтв)

    Вчитель: Паливода К.В.

     

    Щиро вітаємо переможців 2015 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

     

    Фотогалерея:

            

    Переглядів: 252 | Додав: adminbg | Рейтинг: 0.0/0
    Профспілка працівників освіти і науки України © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz