КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація Богуславського гуманітарного 
коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького
usoPreviewPopup
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
  • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
  • Федерація Профспілок України

  • Форма входу


    Календар
    «  Травень 2015  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2020, 03:57

    Головна » 2015 » Травень » 29 » День здоров’я - 2015
    10:43
    День здоров’я - 2015

    DSC 0366

    В рамках залучення молоді до спорту та здорового способу життя в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» 26 травня пройшло щорічне спортивне свято День здоров’я, в якому активно брали участь студенти перших курсів. Юнаки і дівчата продемонстрували не лише чудовий рівень фізичної підготовки, а й уміння злагоджено діяти в команді.

    За результатами наполегливої боротьби були визначені кращі серед учасників:

    Стрибки зі скакалкою за 30 сек. серед дівчат

    І місце – Мельник Марія («Соціальна педагогіка»)                  97 разів

    ІІ місце – Луценко Тетяна («Фізичне виховання»)                   93 рази

    ІІІ місце – Ліфенко Дарина («Початкова освіта»)                     92 рази

    Стрибки зі скакалкою за 30 сек. серед юнаків

    І місце – Токовенко Ігор («Економіка підприємства»)               92 рази    

    ІІ місце – Бугаєнко Валерій («Фізичне виховання»)                 87 разів

    ІІІ місце – Карстен Артур («Економіка підприємства»)              83 рази

    Стрибки з місця серед дівчат

    І місце – Сухомлин Світлана («Фізичне виховання»)                222 см

    ІІ місце – Коваленко Наталія («Правознавство»)                     220 см

    ІІІ місце – Бобер Руслана («Фізичне виховання»)                    217 см

    Стрибки з місця серед юнаків

    І місце – Крисюк Олександр («Фізичне виховання»)                291 см

    ІІ місце – Бовшик Вадим («Фізичне виховання»)                     280 см

    ІІІ місце – Бондаренко Владислав («Правознавство»)             275 см

    Штрафний кидок серед дівчат

    І місце – Романенко Тетяна («Правознавство»)                       8 разів

    ІІ місце – Марцун Аліна («Початкова освіта»)                         7 разів

    ІІІ місце – Луценко Тетяна («Фізичне виховання»)                 6 разів

    Штрафний кидок серед юнаків

    І місце – Бондар Євген («Фізичне виховання»)                      8 разів

    ІІ місце – Крисюк Олександр («Фізичне виховання»)             7 разів

    ІІІ місце – Виноградов Антон («Початкова освіта»)                 6 разів

    Біг 60 м серед юнаків

    І місце – Хачатурян Інхан («Правознавство»)                            7.6 с  

    ІІ місце – Петрійчук Іван («Правознавство»)                              7.7 с

    ІІІ місце – Бовшик Вадим («Фізичне виховання»)                     7.9 с

    Біг 60 м серед дівчат

    І місце – Литвтненко Юлія («Фізичне виховання»)                  8.7 с  

    ІІ місце – Червінська Вікторія («Образотворче мистецтво»)   9.2 с

    ІІІ місце – Оверченко Анна («Початкова освіта»)                   9.6 с

    Біг 30 м серед юнаків

    І місце – Петрійчук Іван («Правознавство»)                            4.1 с  

    ІІ місце –– Хачатурян Ішхан («Правознавство»)                      4.3 с

    ІІІ місце – Бовшик Вадим («Фізичне виховання»)                4.4 с

    Біг 30 м серед дівчат

    І місце – Пугачевська Дарья («Фізичне виховання»)          4.6 с  

    ІІ місце – Бобер Руслана («Фізичне виховання»)                    4.8 с

    ІІІ місце – Оверченко Анна («Початкова освіта»)                  4.9 с

    Піднімання всід за 1 хвилину серед дівчат

    І місце – Бондаренко Анастасія («Початкова освіта»)          56 разів  

    ІІ місце – Червінська Вікторія («Образотворче                     54 рази

    ІІІ місце – Бобер Руслана («Фізичне виховання»)                  52 рази

    Підтягування в висі на перекладині серед юнаків

    І місце – Бовшик Вадим («Фізичне виховання»)                  20 раз  

    ІІ місце – Тереня Олександр («Фізичне виховання»)            18 разів

    ІІІ місце – Мруць Олег («Правознавство»),                          17 раз

    Метання в ціль серед дівчат

    І місце – Шарлай Марина («Фізичне виховання»)              9 разів  

    ІІ місце – Сухомлин Світлана   («Фізичне виховання»)        8 разів

    ІІІ місце – Бондаренко Анастасія («Початкова освіта»)        7 разів

    Метання в ціль серед юнаків

    І місце – Кузьменко Дмитро («Фізичне виховання»)          9 разів  

    ІІ місце – Андрущенко Валентин   («Початкова освіта»)      8 разів

    ІІІ місце – Кучеренко Андрій («Фізичне виховання»)            7 разів

    Вони були нагороджені грамотами і солодощами від профспілкового комітету.

    В День здоров’я студенти і викладачі отримали багато позитивних емоцій, а головне стало те, що спорт об’єднав усіх!

    День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015День здоров’я - 2015vДень здоров’я - 2015День здоров’я - 2015

    Переглядів: 144 | Додав: adminbg | Рейтинг: 0.0/0
    Профспілка працівників освіти і науки України © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz