Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 15:24

Головна » 2016 » Листопад » 22 » Спортивні досягнення осені
    10:13
    Спортивні досягнення осені

P 20161122 15 52 18 ProЛистопад для наших колежан-спортсменів був досить багатий на досягнення з різних видів спорту.

3-4 листопада 2016 року  в м. Черкаси проходив  VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О. у ваговій категорії до 54 кг, де наш перспективний юнак Лебідь Микола, студент 11 групи сп. «Фізичне виховання» зайняв перше місце. І вже за декілька днів  в  манежі ПАТ «Запоріжсталь» в м. Запоріжжя  хлопець у ваговій категорії 58 кг в V спортивних іграх школярів України з греко-римської боротьби зайняв третє місце.

4-6  листопада 2016 року в м. Білій Церкві проходив XXII юнацький турнір з боксу пам’яті тренерів Курілова В.І. та Косяка С.І., де наш колежанин  Бугаєнко  Валерій, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання»,  у ваговій категорії 75 кг зайняв друге місце.

6 листопада 2016 року в місті Обухів відбулися змагання з Чемпіонату України з пауерліфтингу, де наші  спортсмени взяли участь.   Кандидата в майстри спорту виборов Федченко Антон, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання», який  став 4-кратним рекордсменом України в віковій категорії  Т2  юнаків 18 років, подолавши штангу вагою 190 кг у вправі з присідання і цим самим встановив рекорд  України з присідання у безекіпіровочному девізіоні. В загальній вазі - 225 кг закінчив вправу з станової тяги та жиму лежачи з вагою 135 кг, цим саме встановивши ще два рекорди в Українській бездопінговій федерації пауерліфтингу.
    Для виконання нормативу в КМС склав суму в троєборстві  550 кг, встановив рекорд в троєборстві в своїй вікові категорії Т2.

Шпортенко Валерій, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання»,  виконав норматив майстра спорту, став Чемпіоном України в віковій категорії Т2  юнаків 18 років, долаючи штангу вагою 135 кг у вправі з
    жиму лежачи. Для виконання нормативу в МС склав суму   135 кг в своїй вікові категорії Т2, де став найсильнішим учасником до 18 років у вагові категорії до 75 кг.