Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 07:50

Головна » 2017 » Березень » 01

P70301-124307На базі спортивного залу ЗОШ № 3  1 березня 2017 року відбулася першість Миронівського району з волейболу серед дівчат навчальних закладів, в якій взяли участь  сім команд.

Турнір видався надзвичайно цікавим, команди були добре підготовлені в технічному і тактичному плані. За третє місце зустрічались команди с. Маслівка і Миронівського НВК, де перемогу здобули дівчата с. Маслівки.

Цікавим виявився фінал, в якому змагалися команди коледжу та господарів.  Наші колежанки  виграли у суперниць з рахунком 2:0, ... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: adminbg | Дата: 01.03.2017

1На базі ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей" 28 лютого відбулася нарада керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ р.а., де розглядалися актуальні питання щодо подальшого розвитку фізичного виховання та спорту у навчальних закладах у 2017 році. Не був байдужим в обговоренні й активним в пропозиціях наш навчальний заклад.

Фотогалерея:

... Читати далі »

Переглядів: 346 | Додав: adminbg | Дата: 01.03.2017

7C90docLliMЗа ініціативи Федерації елітних боїв України 25 лютого в м. Києві в спортивному клубі «Арена» було організовано турнір титулу Чемпіона України по елітних боях, де наші студенти мали змогу заявити про себе й показати бойовий дух суперникам. Коледж представляли наші відомі хлопці:

Тереня Олександр (студент 31 групи спец. «Фізичне виховання») у ваговій категорії (до 70 кг) дійшов до фіналу, але в останньому бою з незначним відривом програв.

І перспективний юнак Міщук Ярослав (студент 41 групи спец &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 246 | Додав: adminbg | Дата: 01.03.2017